“W tej książce jest wszystko. Dosłownie. Encyklopedia, którą trzeba przeczytać. Żadna strona nie jest przegadana, każdy rozdział jest potrzebny. Do tego językowo – przystępna, prosta. Cudnie i schludnie wydana. To książka, która może “trochę” kosztuje, ale tak naprawdę po lekturze uważam, że cena jest niewspółmiernie niska do wiedzy w niej zawartej. Z chęcią sięgnę już niedługo po drugi tom, bo mam przeczucie, że po prostu też trzeba go przeczytać.” – Sylwia
Link do pełnej recenzji: https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4871825/mamy-dla-mamy-ciaza—jak-przygotowac-sie-na-zyciowa-rewolucje/opinia/57738757?#opinia57738757

Pewnie się zastanawiasz, czym książki „Mamy dla Mamy” różnią się od innych tytułów parentingowych?

Różnic jest wiele:

  • OBIETNICA wobec Ciebie, że zawsze będziesz miała aktualne informacje – na bieżąco śledzimy m.in. nowelizacje w prawie, nowe wytyczne polskich i międzynarodowych instytucji zajmujących się zdrowiem dzieci oraz wszelkiego rodzaju badania naukowe. Wybierając nasze książki, masz gwarancję, że jeśli nastąpi istotna zmiana, otrzymasz od nas mailem plik z aktualizacją treści. Robimy tak jako jedyni!
  • 260 tematów w jednym miejscu – to jedyne (na świecie!) tak kompleksowe kompendium wiedzy. Żeby zapoznać się z tyloma informacjami, musiałabyś kupić kilkanaście książek. 260 merytorycznych rozdziałów = 1100 stron = potężna dawka wiedzy w pigułce!

Sprawdź spis treści!

  • Autorkami są POLKI, dzięki czemu książka dopasowana jest do naszych realiów – poruszane tematy, jak np. prawo dot. ciąży i macierzyństwa czy standardy opieki okołoporodowej, dotyczą naszej rzeczywistości. (PS Większość najbardziej popularnych książek dla rodziców to tłumaczenia zagranicznych tytułów).
  • Gwarancja jakości!
    „Wreszcie trafiłam na książkę, która ma zdrowe i rzeczywiste podejście do tematu! To jak rozmowa z koleżankami, które spokojnie tłumaczą, jak będzie.” – @Ryczka.
  • Książki „Mamy dla Mamy” to:

 

– Najczęściej wybierany tytuł parentingowy w Polsce! BESTSELLER – już ponad 40 000 sprzedanych egzemplarzy!
– Jeden z najwyżej ocenianych tytułów w kategorii „Poradniki dla rodziców” w serwisie lubimyczytac.pl. Sprawdź recenzje:

 

Recenzje: https://mamydlamamy.pl/recenzje/
FB: https://www.facebook.com/pg/MamyDlaMamypl/reviews/
Tom I: https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4871825/mamy-dla-mamy-ciaza—jak-przygotowac-sie-na-zyciowa-rewolucje
Tom II: https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4871805/mamy-dla-mamy-macierzynstwo—jak-to-sie-teraz-robi

 

„W tej książce jest chyba odpowiedź na każde pytanie, które nurtuje świeżo upieczonych rodziców. Świetna książka napisana przez specjalistki w swojej dziedzinie, do tego nauczone doświadczeniem – mamy. Książka pochłonęła mnie totalnie. Tego szukałam. Dobra robota kobitki ❤❤❤.” – Marzena

 

Jeśli na tym Ci zależy, nasze książki są dla Ciebie

 

Przejdź do naszego sklepu!

MEDIA O NAS