Jako Wydawnictwo Mamy dla Mamy starannie weryfikujemy wszystkie prezentowane przez nas opinie i recenzje. Dbamy o to, aby były one sprawdzone, a także aby pochodziły od osób, które faktycznie korzystały z naszych produktów. Prezentujemy zarówno te pozytywne, jak i te, które są głosem krytyki. Jesteśmy otwarci na feedback i chętnie przyjmujemy wszelkie uwagi i sugestie naszych Klientów, aby jeszcze lepiej spełniać ich oczekiwania i potrzeby. Również dzięki Waszym uwagom, komentarzom stale ulepszamy nasze książki i obecnie w sklepie dostępne jest już V wydanie naszego bestsellera.

Oprócz zaprezentowanych opinii przedstawiamy również średnią ocenę z najpopularniejszych serwisów z recenzjami: LubimyCzytac.pl, Google i GoodReads.
Bardzo wysokie oceny i pozytywne komentarze czytelników niezmiernie nas cieszą i motywują do pracy nad ulepszaniem naszych książek i przygotowywaniem nowych pozycji.

 

Pierwsza część przeczytana, póki co tylko raz. W tej małej książce jest tyle informacji, że chciałoby się zacytować słynne stwierdzenie z serialu Doctor Who: „Jest większa wewnątrz niż na zewnątrz!” Napisana przystępnym językiem, konkretnie i rzetelnie. Pozwala przygotować się na różne aspekty ciąży, o których może nawet bym nie pomyślała. Jak dla mnie strzał w dziesiątkę!

Magda

W tej książce jest chyba odpowiedź na każde pytanie, które nurtuje świeżo upieczonych rodziców. Świetna książka napisana przez specjalistki w swojej dziedzinie, do tego nauczone doświadczeniem – mamy. Książka pochłonęła mnie totalnie. Tego szukałam. Dobra robota kobitki ❤❤❤.
Marzena

Na książkę wpadłam przypadkiem szukając poradników dla kobiet w ciąży. Od początku byłam pod wrażeniem samego zamysłu – tyle kobiet w jednym miejscu?! To musi być katastrofa, pewnie się pozabijały w trakcie ? A jednak nie! Jestem w połowie I-go tomu i jestem zachwycona. Mnóstwo wiedzy przekazanej w znakomity i prosty sposób. Na pewno bardzo pomoże mi przejść przez okres ciąży lekko i z dużo większą świadomością. Dziękuję wszystkim mamom, które poświęciły swój czas, aby dołożyć swoją cegiełkę
Julia

Wasza książka jest wyjątkowa. Śpię z nią przy poduszce. Jak w nocy trapi mnie jakiś problem, to szybko zaglądam i szybciej zasypiam spokojniejsza.
Agnieszka

Mam na półce całkiem pokaźną kolekcję książek o ciąży, pożyczonych, kupionych, podarowanych. Po ich przejrzeniu byłam załamana – fizjologia, szczegółowość w kwestiach, które dotyczą tylko wyjątków, brak praktycznych porad dla wszystkich, często opisy nieadekwatne do polskich warunków. Dopiero „Mamy dla mamy” okazały się strzałem w 10! Książka uniwersalna, dla każdej przyszłej mamy. Jasna, konkretna, zrozumiała i przede wszystkim przydatna! Pokazująca spektrum możliwości i dająca wybór, sugerująca ale nie zmuszająca. Część o macierzyństwie czeka na półce 🙂

„Mamy dla Mamy” to piękny projekt stworzony przez setki kobiet.
Gosia

Poznawanie siebie jest bardzo ważne, a te książki są właśnie o tym. Właśnie jestem w połowie pierwszej części, więc na pewno jeszcze nie wszystko i tym projekcie. Ciekawość wzrasta z każdym kolejnym rozdziałem – każdy jest ogromem dobrej i ważnej wiedzy, o której nie raz kobieta nie ma pojęcia. Cieszę się ogromnie tym zbiorem informacji praktycznych i opowieści, które pomogą stworzyć wielu kobietom obraz siebie, przygotują choć trochę na macierzyństwo. Nawet jeśli nie planuję zostać mamą w najbliższym czasie, przeczytam te książki bardzo uważnie, bo myślę, że tego typu wiedza powinna być powszechna, ogólna i być jedną z oczywistości u każdej kobiety (u mężczyzny trochę też, więc może nawet uda mi się podrzucić to Ł. ?).

Nieraz widzę książki o psychologii ciąży, o biologicznych aspektach (które są szalenie ważne, jeśli nie najważniejsze!), ale nie spotkałam się jeszcze z wyłożeniem tyłu tematów w jednym miejscu. Porady dotyczące wyprawki, sprawy prawne, ćwiczenia i dieta kobiety spodziewającej się dziecka, jej psychika, sprawy połogu oraz historie o trudnych ciążach i poronieniach są zebrane razem. Wszystko opowiadają kobiety, które same tego wszystkiego doświadczają, same są matkami i działają pomagając innym matkom.

Niech będzie więcej takich projektów, niech się powszechnie mówi o kobiecości, o trudnych momentach, o połogu, o dojrzałości do miłości i o tak prozaicznych rzeczach jak dobre zabawki dla dzieci!

Muszę przyznać, że książki zrekompensowały stres związany z wysyłką. Jestem zachwycona i jako przyszła niedoświadczona mama w ekspresowym tempie chłonę te cenne treści.
Paulina

Przeczytałam pierwszą część o ciąży- jest bardzo fajna i napisana dostępnym językiem. Czeka na mnie druga książka o Macierzyństwie.
Kasia

Na pewno mogę polecić osobom, które chcą wiedzieć wszystko na temat ciąży ? Dziewczynom gratuluję – wykonały kawał dobrej roboty 😉

Na toaletce książka, która wciągnęła mnie do reszty. @mamydlamamy to pozycja obowiązkowa dla każdej przyszłej mamy. I nawet jeśli macie już dzieci, myślę że warto usystematyzować swoją wiedzę. Zresztą ile rzeczy się zmienia na przestrzeni lat dzięki nowym badaniom naukowym. Temat laktacji, pielęgnacji noworodków… Mogłabym wymieniać i wymieniać. Najbardziej cieszy mnie fakt, że zaczynamy dostrzegać, że to właśnie wszelkie kosmetyki i zawarta w nich chemia wywołuje reakcję alergiczne czy zmiany skórne. Powracamy do korzeni, czyli zalecane jest mycie samą wodą, czy w krochmalu, smarowanie olejkiem naturalnym a nie oliwką. Te i jeszcze więcej informacji w książce @mamydlamamy.
Marzena

Książki dotarły wczorajszego dnia. Zaczęłam oczywiście pierwszy tom czytać i już mi się bardzo podoba! Jest tam tak wiele informacji. Wizualnie książka tez super i ta okładka, strony BOMBA ? Cieszę się, że powstały takie książki! Pomogą nie jednej przyszłej bądź obecnej mamie.
Klaudia

Super napisana. Innych nie chciało mi się czytać a tą bardzo szybko wchłaniam ;).
Marysia

Książka jest niesamowita, kawał porządnej roboty! ? Dziękuję!
Agnieszka

Zamówiłam pod wpływem impulsu, w sumie średnio wierząc w to, że książka z tyloma autorkami będzie trzymała się kupy, w dodatku mam ograniczone zaufanie do self publishingu. I rozczarowałam się naprawdę pozytywnie ? 
1. Książka jest aktualna, jeśli chodzi o porady prawne, formalności związane z ciążą i porodem – ogromny plus, bo jest to dopasowane do naszych polskich realiów.
2. Aktualna wiedza medyczna – bez altmedowych czarów-marów. I trzeźwe podejście do tematu np. bankowania krwi pępowinowej, czy zażywania leków podczas ciąży.
3. Spójność! Tu byłam w szoku, bo obserwuję kilka grup na facebooku i kobiety potrafią srogo się pokłócić nawet o nazwę fotela ginekologicznego, a tutaj nie zauważyłam, żeby poszczególne autorki same sobie zaprzeczały – jeśli chodzi o merytoryczne kwestie. Wiadomo, stylistycznie rozdziały różnią się od siebie, niektóre napisane są lżejszym tonem, inne bardziej oficjalnie i „sucho”.
4. Bardzo ładne, estetyczne wydanie. W środku natknęłam się może na jedną-dwie literówki, a jestem pod tym względem strasznie czepialska ?
Póki co mam porównanie z dwiema innymi pozycjami ciążowo-rodzicielskimi i ta jest na pierwszym miejscu.
Zdecydowanie polecam książkę – żałuję tylko tego, że trafiłam na nią dopiero pod koniec drugiego trymestru 😉
Firewarrior

Po dwóch dniach czytania jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Usystematyzowana, merytoryczna, przystępna, ale niczego nie narzucająca wiedza. Dziękuję ❤
Ewa

Mówiąc szczerze to wpadłam na ta książkę przez przypadek i już sama informacja, że napisana została przez tyle mam mnie kupiła. To jest moja pierwsza książka o ciąży i rodzicielstwie, i jestem w niej mega zakochana!❤ Tego szukałam! Wszystko w jednym miejscu! Cudowny pomysł ❤❤
Magdalena

Tak, tak, tak! POLECAM! Zaczęłam drugi tom i jestem zachwycona rzeczowością, tematami krok po kroku i zdrowym podejściem ???
Marta

Jestem w 4. miesiącu ciąży i zaglądałam już do kilku popularnych książek. Wszystkie nie dla mnie… Za dużo fizjologii, za mało konkretów. Za to Wasza jest idealna! Czytamy co wieczór na głos. Daje do myślenia, otwiera na nowe nieznane możliwości. II tom też już stoi na półce. Dziękuję
Julia

Jak tylko przyszła, z miejsca pochłonęłam pierwsze 50 stron (…). To najlepsza książka dla świeżo upieczonej mamy jaką miałam w rękach!

Mnóstwo wartościowych treści. Warto było czekać.

Otrzymałam książki. Już zamówiłam kolejne dla ciężarnej koleżanki!

Jedna z lepszych książek, które ostatnio miałam przyjemność czytać!

Serdecznie polecam! Wszystko napisane fajnym, przyjaznym językiem. Łatwe i przyjemne do czytania.
Kinga

Bardzo żałuję, że kiedy byłam w ciąży, nie miałam pierwszego tomu. Na kolejną ciążę na pewno będę lepiej przygotowana!

Książka (na razie tom o ciąży) to RE-WE-LAC-JA!

Przyszedł do mnie wczoraj zestaw książek i jestem cała szczęśliwa. Niewiele wiem o ciąży i macierzyństwie, a edukować się poprzez internetowe fora i niezweryfikowanych specjalistów nie mam zamiaru.

Mam, czytam czekając na córeczkę i z całego serca polecam ❤❤❤
Karolina

Mam, czytam i się zachwycam ;). Polecam!
Michalina

Mam, czytam gorąco polecam???
Dorota

Książka tak bardzo się nam spodobała, że zamówiłam po raz kolejny, tym razem w pakiecie obie na prezent!
Dorota

Mam już swój egzemplarz. Szybka wysyłka, pięknie zapakowana i wspaniale się czyta. Jestem zachwycona i polecam!
Julia

Bardzo pomocne książki. Az chce się je czytać❤
Iwona

Książki są THE BEST  Każda mama znajdzie coś dla siebie!
Michalina

Książki są najlepsze??
Ewa