Możemy śmiało się pochwalić, że „Mamy piszą książkę” – nasz unikalny projekt, mam dla mam – właśnie osiągnął półmetek! Chociaż burzliwe dyskusje na grupie nadal trwają i ciągle mamy kilka wolnych tematów czekających na „swoje mamy”, śmiało możemy stwierdzić, że już został zrobiony kawał dobrej roboty!

W trakcie tworzenia tekstów nie zawsze było kolorowo, za to zawsze było emocjonująco! Dlaczego? Ponieważ żywo dyskutujemy o tym jak powinny wyglądać poszczególne rozdziały, aby w Waszych były jak po prostu DOBRE. Mamy nadzieję, że czytelniczki podzielą nasz entuzjazm oraz docenią trud i SERCE, włożone w pracę nad tą książką.

Na bieżąco będziemy informować WAS, drogie Mamy, o postępach w Projekcie oraz o ciekawych informacjach dotyczących samej książki. Mamy nadzieję, że będziecie nam towarzyszyć oraz dopingować nas na drodze aż do samego wydania papierowego książki ?

Ciągle możesz do nas dołączyć – dyskutując na grupie, pisząc rozdział czy angażując się w proces wydawniczy lub promocję! Dołącz do nas!

Więcej informacji o projekcie „Mamy piszą książkę” znajdziesz tu: IDEA projektu „Mamy piszą książkę”

Podziel się wiedzą!