Mamy dla Mamy

Przewodnik napisany przez ekspertki będące jednocześnie mamami!

%

pozytywnych recenzji!

zagadnień w jednym miejscu!

autorek!

Przeczytaj opinie czytelników:

O macierzyństwie nie wiem nic, a te książki to kopalnia wiedzy na tematy związane z byciem mamą od tej pięknej strony, ale również ciemnych zakamarków, o których się niewiele mówi. Bardzo przejrzyście i rzeczowo przechodzą krok po kroku od początków ciąży (z fizjologicznego, lekarskiego i prawnego punktu widzenia) do pierwszych lat życia dziecka. Nie oceniają, pokazują różne opcje i podpowiadają. Uzupełnione są o historie z życia wzięte, z których można wyciągnąć własne wnioski i przygotować się do przyjścia potomka na świat z głową, spokojem i oczywiście wielkim entuzjazmem 😍 POLECAM!

Marta Olszewska

Pierwsza część przeczytana, póki co tylko raz. W tej małej książce jest tyle informacji, że chciałoby się zacytować słynne stwierdzenie z serialu Doctor Who – “Jest większa wewnątrz niż na zewnątrz”! 🙂 Napisana przystępnym językiem, konkretnie i rzetelnie. Pozwala przygotować się na różne aspekty ciąży, o których może nawet bym nie pomyślała. Jak dla mnie strzał w dziesiątkę!

Magdalena Piasecka

Mówiąc szczerze to wpadłam na tą książkę przez przypadek i już sama informacja, że napisana została przez tyle mam kupiła mnie. To jest moja pierwsza książka o ciąży i rodzicielstwie i jestem w niej mega zakochana! Tego szukałam! Wszystko w jednym miejscu! Cudowny pomysł!!

Magdalena Cymerman

Zajrzyj do książki i przeczytaj kilka stron:

Ta książka to efekt szalonego projektu, którego realizacji podjęło się ponad 1000 kobiet – mam i ekspertek w swoich dziedzinach. Są wśród nas m.in. lekarki, psycholożki, farmaceutki, położne, doule, doradczynie laktacyjne, dietetyczki, pedagożki, fizjoterapeutki czy prawniczki, które postanowiły podzielić się swoją wiedzą dotyczącą dziecka, mamy i rodziny. Przez rok prowadziłyśmy żywe i emocjonujące dyskusje, pragnąc wspólnie wypracować dla Ciebie wartościową książkę.

Jeśli masz przeczytać tylko jedną książkę dot. macierzyństwa, przeczytaj tę! To kompendium wiedzy w pigułce.

– W dwóch tomach znajdziesz 250 krótkich i konkretnych rozdziałów, które my, mamy, uznałyśmy za najważniejsze. To kompendium wiedzy w pigułce! (Co doceni też nie jeden tata! ;))

Ekspercko i konkretnie, a jednocześnie ŻYCIOWO, blisko i autentycznie – napisałyśmy ją my, mamy, a nie „teoretycy wychowania”.

– Nie bałyśmy się poruszyć tematów trudnych, często kontrowersyjnych. Dyskutujemy z „tradycyjnym” modelem wychowania prezentowanym przez starsze pokolenia.

– Poświęcamy uwagę zarówno dziecku jak i MAMIE. Narodziny dziecka to dla kobiety ogromna zmiana i chcemy ją wesprzeć!

– W książce znajdziesz również nasze osobiste historie… Czasem zabawne, a czasem smutne czy wzruszające – dokładnie takie, jakie jest macierzyństwo

Po przeczytaniu tej książki będziesz miała poczucie, że wiesz, co Cię czeka i że DASZ RADĘ!

Takiej książki nam brakowało, takiej potrzebowałyśmy, kiedy to my zaczynałyśmy przygodę z macierzyństwem.

I jeszcze jedna ważna kwestia! To świetna książka również dla Taty! Wszystko w jednym miejscu! Krótko i na temat!

A jeśli nie potrzebujesz jej dla siebie, kup egzemplarz charytatywny, który przekażemy do Domów Samotnej Matki.
Oprócz tego, część dochodu ze sprzedaży każdego egzemplarza zostanie przekazana na cele charytatywne.